Wybrany wątek opinii
To PO najwieksze Zlo zaraz PO PELO
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@prince polo - Puknij się w głowę dawno nie ma już PO najgorsze szkodniki to pisiorki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3