26
26.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elblag był niemiecki przed wojną ale dopiero w 20 wieku bo niemcy jak to oni powoli i sukcesywnie podzekowali" innym nacjom. Szczególnie pracowicie i do końca wykorzystali okres miedzywojnia. Taki to był ten niemiecki Elbląg, a nadgorliwcom cały okres miniony skleja się z krzyzactwem i oznajmiaja to co piszą. I są to głupoty.
(2025.04.26)
Elbing załozony został przez niemca, Elbląg był tylko przez około 300 lat niby polski od czasów roziboór 1772 do 1945 niemiecki znowu więc nie było to tylko jakiś polski elbląg, a na pewno nie było to taki "polski" elbląg jak obecnie, niemiecki był
(2025.04.26)

info

2  
  6
Stop wrogiej Polsce propagandzie
(2025.04.26)

info

3  
  1
Treść ok, ale moim zdaniem tłumaczenia cały czas do d.... Nad polszczyzną pani tłumacząca powinna popracować, albo te swoje pogooglowe tłumaczeniowe "wyrzuty" przeczytać.
KazimieraW. (2025.04.26)

info

4  
  2
To był budynek resursy Mieszczańskiej z XIX wieku, którego ruiny ostatecznie rozebrano w latach 50.XX wieku.
RodemzElbląga (2025.04.27)
Budynek obok poczty (pierwszy od lewej) to siedziba Miejskiej Kasy Oszczędnościowej (wcześniej był tam hotel Berlin), a następny to siedziba Banku Drezdeńskiego.
RodemzElbląga (2025.04.27)