UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblag był niemiecki przed wojną ale dopiero w 20 wieku bo niemcy jak to oni powoli i sukcesywnie podzekowali" innym nacjom. Szczególnie pracowicie i do końca wykorzystali okres miedzywojnia. Taki to był ten niemiecki Elbląg, a nadgorliwcom cały okres miniony skleja się z krzyzactwem i oznajmiaja to co piszą. I są to głupoty.