UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Treść ok, ale moim zdaniem tłumaczenia cały czas do d.... Nad polszczyzną pani tłumacząca powinna popracować, albo te swoje pogooglowe tłumaczeniowe "wyrzuty" przeczytać.

KazimieraW.

Anuluj