UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Treść ok, ale moim zdaniem tłumaczenia cały czas do d.... Nad polszczyzną pani tłumacząca powinna popracować, albo te swoje pogooglowe tłumaczeniowe "wyrzuty" przeczytać.
KazimieraW.
Treść ok, ale moim zdaniem tłumaczenia cały czas do d.... Nad polszczyzną pani tłumacząca powinna popracować, albo te swoje pogooglowe tłumaczeniowe "wyrzuty" przeczytać.
KazimieraW.