A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przepiękny plac słowiański był przed wojną, ściągał by turystów w tych czasach... Ahhhh
@Elblazanin777 - W końcu budowali go więźniowie hitlera. Precz z tą propagandą.
Pod art "Cudzoziemiec o Elblągu" wyłączono możliwość komentowania. A ja apeluję do redakcji żeby przestała nadużywać słowa "nienawiść" w artykułach o obcokrajowcach i niepotrzebnemu budowaniu napięcia w kontekście obcokrajowców. Ludzie mają prawo mieć swoje zdanie ale to nie jest zaraz nienawiść.
@bla123 - To prawda a Portel zamiast wyciszać temat to go cały czas wałkuje. Tylko po co??? Już wszyscy o tym zapomnieli a oni nadal temat klepią aż Bąkiewicz przyjedzie i będzie dymił bo tylko z zadym jest znany i ostatnio zakłucał obrady sesji miejskiej o podobnym temacie.
Jeśli wyłączono możliwość komentowania w jednym artykule, zawsze można na ten temat komentować w innym.
To nie fiksacja to piąta kolumna na terenie Polski
Tak samo jak ty, to nie elblążanin, tylko krewny jakiegoś przybysza z jakieś kresowej wsi hen daleko w głąb wschodu.
@KapitanSzyderca - W sumie nasi przodkowie to jacyś niemieccy elblążanie z Elbinga... Ciekawe ilu z nas ma dziadków z Niemiec. Może redakcja nam wyjaśni.
Bąkiewicz robi BARDZO DOBRĄ ROBOTĘ! Precz z imigrantami nielegalnymi! Stop chaosowi który serwuje nam rząd 13 kolacji średniowiecznej, Tylko Karol Nawrocki!
Przed 1945 r. obecny elblag to był NIEMIECKI ELBING! Zyli tutaj co prada polacy i inni ale NIEMCY dominowali. Widzieliście polską gazete? Nie było takiej. Elbing to było wspaniałe niemieckie miasto, co prawdda od 1933 do 1945 przesiąknięte nazizmem ale jaka technologia, rozwój nie to co polska. ELBING BYŁ pieknym obecnie dno.