UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbing załozony został przez niemca, Elbląg był tylko przez około 300 lat niby polski od czasów roziboór 1772 do 1945 niemiecki znowu więc nie było to tylko jakiś polski elbląg, a na pewno nie było to taki "polski" elbląg jak obecnie, niemiecki był