UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblag był niemiecki przed wojną ale dopiero w 20 wieku bo niemcy jak to oni powoli i sukcesywnie podzekowali" innym nacjom. Szczególnie pracowicie i do końca wykorzystali okres miedzywojnia. Taki to był ten niemiecki Elbląg, a nadgorliwcom cały okres miniony skleja się z krzyzactwem i oznajmiaja to co piszą. I są to głupoty.