UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pod art "Cudzoziemiec o Elblągu" wyłączono możliwość komentowania. A ja apeluję do redakcji żeby przestała nadużywać słowa "nienawiść" w artykułach o obcokrajowcach i niepotrzebnemu budowaniu napięcia w kontekście obcokrajowców. Ludzie mają prawo mieć swoje zdanie ale to nie jest zaraz nienawiść.
bla123