UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - W sumie nasi przodkowie to jacyś niemieccy elblążanie z Elbinga... Ciekawe ilu z nas ma dziadków z Niemiec. Może redakcja nam wyjaśni.


Anuluj