UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - W sumie nasi przodkowie to jacyś niemieccy elblążanie z Elbinga... Ciekawe ilu z nas ma dziadków z Niemiec. Może redakcja nam wyjaśni.
@KapitanSzyderca - W sumie nasi przodkowie to jacyś niemieccy elblążanie z Elbinga... Ciekawe ilu z nas ma dziadków z Niemiec. Może redakcja nam wyjaśni.