UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bla123 - To prawda a Portel zamiast wyciszać temat to go cały czas wałkuje. Tylko po co??? Już wszyscy o tym zapomnieli a oni nadal temat klepią aż Bąkiewicz przyjedzie i będzie dymił bo tylko z zadym jest znany i ostatnio zakłucał obrady sesji miejskiej o podobnym temacie.


Anuluj