UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pod art "Cudzoziemiec o Elblągu" wyłączono możliwość komentowania. A ja apeluję do redakcji żeby przestała nadużywać słowa "nienawiść" w artykułach o obcokrajowcach i niepotrzebnemu budowaniu napięcia w kontekście obcokrajowców. Ludzie mają prawo mieć swoje zdanie ale to nie jest zaraz nienawiść.

bla123