173
22.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam nadzieję że mieszkańcy zachodniej Europy będą was przeganiać ze swoich krajów gdy Ruskie zaatakują Polskę i będziecie szukali schronienia we Francji
(2025.04.22)

info

9  
  17
Nie wierzę w to co czytam. Mieszkańcy Elbląga boją się o bezpieczeństwo swoje i własnych dzieci, bo widzą, że nikt inny o to nie chce zadbać. Wszyscy widzimy co dzieje się już w całej Europie i większych miastach Polski. Czyli co, mamy siedzieć bezczynnie i czekać aż wydarzy się tragedia, czy może jednak lepiej zadbać o własne bezpieczeństwo skoro tzw "władze" nie widzą problemu?
100101101 (2025.04.22)

info

24  
  9
Ludzie ogarnijcie się nie każdy imigrant jest pedofilem, a mało to naszych Polaków robi złe rzeczy??? Po pijaku powoduje wypadki, bije swoje żony, dobiera się do dzieci??? Jesteście bez winy??? każdy z nas jest człowiekiem i ma prawo żyć co się dzieje a Wami ludzie???
Gosia777 (2025.04.22)
Przeciez nie widac wizerunku zadnego
Lekarza (2025.04.22)
W środku dnia siedzieć w domu? Co Ty za głupoty piszesz?
Mędrzec (2025.04.22)
Panie Rafale - jak zwykle w punkt!
(2025.04.22)

info

7  
  19
Grubymi nićmi szyta ta akcja. Od razu widać że to pisowska taktyka na zjednoczenie swoich wyborców. Oni muszą mieć kogo nienawidzić.
To jest prowokacja (2025.04.22)

info

18  
  25
Co do elbląskiej policji, której nie widać na ulicach, bo jest jej o połowę za mało, a połowa tych zatrudnionych olewa swoją robotę czekając na wczesniejszą emeryturę. Więc faktycznie zaangażowanych w tę robotę jest niewielka grupa policjantów, którym należy podziekować za bezpieczeństwo w mieście
(2025.04.22)

info

16  
  1
Przecież portel to tuba PO
Tomek81927 (2025.04.22)

info

19  
  12
Kilka dni temu w Holandii odebrała sobie życie 14 letnia polka która była ofiarą rasizmu w szkole. Przez ludzi którzy potrafią nienawidzić innych
(2025.04.22)

info

9  
  10