UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co do elbląskiej policji, której nie widać na ulicach, bo jest jej o połowę za mało, a połowa tych zatrudnionych olewa swoją robotę czekając na wczesniejszą emeryturę. Więc faktycznie zaangażowanych w tę robotę jest niewielka grupa policjantów, którym należy podziekować za bezpieczeństwo w mieście