UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kilka dni temu w Holandii odebrała sobie życie 14 letnia polka która była ofiarą rasizmu w szkole. Przez ludzi którzy potrafią nienawidzić innych


Anuluj