UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wierzę w to co czytam. Mieszkańcy Elbląga boją się o bezpieczeństwo swoje i własnych dzieci, bo widzą, że nikt inny o to nie chce zadbać. Wszyscy widzimy co dzieje się już w całej Europie i większych miastach Polski. Czyli co, mamy siedzieć bezczynnie i czekać aż wydarzy się tragedia, czy może jednak lepiej zadbać o własne bezpieczeństwo skoro tzw "władze" nie widzą problemu?

100101101