UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co do elbląskiej policji, której nie widać na ulicach, bo jest jej o połowę za mało, a połowa tych zatrudnionych olewa swoją robotę czekając na wczesniejszą emeryturę. Więc faktycznie zaangażowanych w tę robotę jest niewielka grupa policjantów, którym należy podziekować za bezpieczeństwo w mieście


Anuluj