UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszkańców Elbląga niezadowolonych ze swoich ulic wewnętrznych i chodników zapraszam Nad Jarem, Sielanka, Zakrzewo, Za Politechniką. Ulice niedziurawe, chodniki równe, a wszystko z funduszu remontowego tamtejszych spółdzielni mieszkaniowych. No może by się wspólnoty poczuły do gospodarzenia pod swoim oknem na Janowskiej.
cogito