UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wy jeszcze nie widzieliście dziurawej drogi jedźcie na komendę policji na Hetmańską zaraz za bramą cały wjazd i parking to o ludzie ser szwajcarski i to dobrej jakości to skandal tak instytucja no normalnie szok dziury straszne tam też jeżdża na wózkach interesanci w srodku nie lepiej widać braki i to straszne meble krzesła każde inne z lat 70jak można a niektóre biura weźmy chociaż cały urząd miast wszystko na luks o tej formacji ktoś zapomniał ci ludzie pracują w strasznych warunkach nie dziwię sie teraz że sa nie mili wzglendem interesantów


Anuluj