UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wy jeszcze nie widzieliście dziurawej drogi jedźcie na komendę policji na Hetmańską zaraz za bramą cały wjazd i parking to o ludzie ser szwajcarski i to dobrej jakości to skandal tak instytucja no normalnie szok dziury straszne tam też jeżdża na wózkach interesanci w srodku nie lepiej widać braki i to straszne meble krzesła każde inne z lat 70jak można a niektóre biura weźmy chociaż cały urząd miast wszystko na luks o tej formacji ktoś zapomniał ci ludzie pracują w strasznych warunkach nie dziwię sie teraz że sa nie mili wzglendem interesantów