UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Słuszna uwaga przedszkole Jedyneczka jest przedszkolem prywatnym i ma już swój parking, który zawsze w porozumieniu z miastem może rozbudować w ramach własnych, prywatnych inwestycji. Właścicielką jest córką jednego z deweloperów więc nie widzę problemu. Niedopuszczalne jest jednak doinwestowanie prywatnych przedsięwzięć za publiczne pieniądze, to niezgodne z ustawą o finansach publicznych. Jeżeli radny tak bardzo martwi się o zieleń zawsze można postawić np. słupki, ławeczki -mała architektura. Możliwości są, a miasto dającjeszcze część terenu pod parking w dzierżawę może zyskać dodatkowe źródło dochodu.


Anuluj