UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Słuszna uwaga przedszkole Jedyneczka jest przedszkolem prywatnym i ma już swój parking, który zawsze w porozumieniu z miastem może rozbudować w ramach własnych, prywatnych inwestycji. Właścicielką jest córką jednego z deweloperów więc nie widzę problemu. Niedopuszczalne jest jednak doinwestowanie prywatnych przedsięwzięć za publiczne pieniądze, to niezgodne z ustawą o finansach publicznych. Jeżeli radny tak bardzo martwi się o zieleń zawsze można postawić np. słupki, ławeczki -mała architektura. Możliwości są, a miasto dającjeszcze część terenu pod parking w dzierżawę może zyskać dodatkowe źródło dochodu.