UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co ten jad i zawiść, nie ma czego zazdrościć - większość ludzi kupiła tam mieszkania na kredyt hipoteczny, który przez wiele lat będzie musiała spłacać, nikt nikomu nie dał niczego za darmo. Poza tym w artykule nie chodzi o budowę ulicy Nowogródzkiej, bo na to miasto pozyskało środki, tylko o to, że ktoś bardzo chce, żeby za publiczne pieniądze zasponsorować prywatnemu przedsiębiorcy parking, do tego na miejskiej działce, a to już jest szczyt bezczelności! Więc jeśli tak się stanie, to niewykluczone, że ktoś inny uzna, że zostało złamane prawo i zwróci się z tym problemem do właściwych organów...