UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież to proste głosowanie tak jak przy Budżecie Obywatelskim ale dla wszystkich mieszkańców Elbląga, a nie tylko małej grupy tubylców zamieszkałych wokół którzy zawsze będą na NIE, obojętnie który wariant Miasto wybierze, ponieważ ten problem dotyczy wszystkich mieszkańców Elbląga. A jeśli Ci wszyscy Ekolodzy tak, bardzo są niechętni to mam dla nich propozycje, ILE są w stanie dołożyć w własnych pieniędzy na wybudowanie tunelu lub estakady.
Real