UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Real - Tym razem mieszkańcu rejonu są na tak o to bardzo mocno a ludzie z NE nie mając pojęcia o terenie chcą narzucić swoją idiotyczną koncepcje drogi pomiędzy górami Chrobrego i Gęsią.... Tunel jest propozycją Pana Bocheńskiego i jest racjonalną propozycją. Nowy Elbląg na siłę lansuje trasę po bagienkach i potokach byleby było na ich. Dziecinada

MariuszLewandowski-Fc