UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przecież to proste głosowanie tak jak przy Budżecie Obywatelskim ale dla wszystkich mieszkańców Elbląga, a nie tylko małej grupy tubylców zamieszkałych wokół którzy zawsze będą na NIE, obojętnie który wariant Miasto wybierze, ponieważ ten problem dotyczy wszystkich mieszkańców Elbląga. A jeśli Ci wszyscy Ekolodzy tak, bardzo są niechętni to mam dla nich propozycje, ILE są w stanie dołożyć w własnych pieniędzy na wybudowanie tunelu lub estakady.
Real