UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przecież to proste głosowanie tak jak przy Budżecie Obywatelskim ale dla wszystkich mieszkańców Elbląga, a nie tylko małej grupy tubylców zamieszkałych wokół którzy zawsze będą na NIE, obojętnie który wariant Miasto wybierze, ponieważ ten problem dotyczy wszystkich mieszkańców Elbląga. A jeśli Ci wszyscy Ekolodzy tak, bardzo są niechętni to mam dla nich propozycje, ILE są w stanie dołożyć w własnych pieniędzy na wybudowanie tunelu lub estakady.

Real