A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Hahahahahaha a referendum jest niby wiążące?
@eeehhhhh - Poseł Śliwka pozwał mnie za pisanie prawdy - dziś o 11 pierwsza rozprawa. Prawdę czasami trzeba sprawdzić w Sądzie a szczególnie gdy ktoś się nie podpisuje pod tym co pisze. Czasami tylko po to żeby zobaczyć czyja twarz stoi za bzdurami które potem czytamy, ,, ,
@MariuszLewandowski-Fc - ależ ty farmazony walisz. No i jak sprawdzisz twarz klepiącego - np. z wysp - Olafa
Zapytaj "Pegasusa".... a na wyspie Olafa nie obowiązuje polskie prawo czyli autora takiego wpisu nie mogę pozwać chyba że dopuści się przestępstwa które spenalizowano i tam - na przykład nawoływania do terroryzmu czy prowadzenia agitacji faszystowskiej. Nie przepuszczam też żeby klepiącego z Wysp Olafa interesowało to co pisze....
Retencyjny też budować, nie patrzeć na ekoterrorystów.
@MariuszLewandowski-Fc - No i właśnie mniej więcej tyle możesz. Farmazon
to nie ekoteroryści. To ludzie który tam spacerują czy jeżdżą rowerami, wypoczywają. Basen rozwalony teraz Bażantarnia. Czy naprawdę nie widzicie, że to deweloper wykupił teren i chce teraz dojazdu. Nie patrząc na to, że to urokliwy zakątek. Dlaczego nikt nie powie prawdy jak jest. Tylko jakieś pseudo konsultacje robi.
@ddddddd - Ja jestem bardzo ciekaw za czyje pieniądze działa Nowy Elbląg. Nowy Elbląg to typowy przykład tzw. aktywistów - mała, krzykliwa grupka osób, która wykorzystuje bezwładność większości i dzięki temu buduje wrażenie, że reprezentuje istotną ilościowo grupę obywateli miasta.
Z konsultacji społecznych zapamiętałem, że NE nie przywiązuje większej wagi do podstawowej sprawy jaką są pieniądze - dla nich nie jest rzeczą godna uwagi to ile kosztuje realizacja danego wariantu przebiegu drogi. Dla nich budowa drogi na bagnach i związane z tym wielokrotnie wyższe koszty to rzecz bez znaczenia. Z ich wypowiedzi wynikało, że nie wiedzą skąd się biorą pieniądze i nie rozumieją różnicy pomiędzy np.7 milionami, a 30 milionami.
Są to silnie zideologizowane osoby - a co za tym idzie głuche na otaczającą rzeczywistość.
Budować i to już a ci co tak protestują pierwsi pojadą nową drogą
Demokracja i rządy prawa.... ale to i tak więcej niż ty bo ty nawet pozwać mnie nie możesz....