Wybrany wątek opinii

to nie ekoteroryści. To ludzie który tam spacerują czy jeżdżą rowerami, wypoczywają. Basen rozwalony teraz Bażantarnia. Czy naprawdę nie widzicie, że to deweloper wykupił teren i chce teraz dojazdu. Nie patrząc na to, że to urokliwy zakątek. Dlaczego nikt nie powie prawdy jak jest. Tylko jakieś pseudo konsultacje robi.
ddddddd (2025.04.09)
@ddddddd - Ja jestem bardzo ciekaw za czyje pieniądze działa Nowy Elbląg. Nowy Elbląg to typowy przykład tzw. aktywistów - mała, krzykliwa grupka osób, która wykorzystuje bezwładność większości i dzięki temu buduje wrażenie, że reprezentuje istotną ilościowo grupę obywateli miasta. Z konsultacji społecznych zapamiętałem, że NE nie przywiązuje większej wagi do podstawowej sprawy jaką są pieniądze - dla nich nie jest rzeczą godna uwagi to ile kosztuje realizacja danego wariantu przebiegu drogi. Dla nich budowa drogi na bagnach i związane z tym wielokrotnie wyższe koszty to rzecz bez znaczenia. Z ich wypowiedzi wynikało, że nie wiedzą skąd się biorą pieniądze i nie rozumieją różnicy pomiędzy np.7 milionami, a 30 milionami. Są to silnie zideologizowane osoby - a co za tym idzie głuche na otaczającą rzeczywistość.
Michał xx (2025.04.09)
@Michał xx - Pogląd Podzielam ale mam nadzieje ze dorosną... Pisanie na jednej stronie o ekologii i terenach inwestycyjnych dla mnie jest szaleństwem Natomiast moim zdaniem jeśli lepsze rozwiązanie ma kosztować więcej to trzeba je realizować. W tym wypadku widzę to co jest jako tymczasowe a docelowo wpięcie w Królewiecką - Fromborską może przez Metalowców która wymaga remontu....
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.09)
@ddddddd - Jaki deweloper ? Przy cmentarzu nie sprzedadzą mieszkań a przy Sztabie o ile wiem ma się rozbudować Wojsko. Osiedla mają powstawać przy Łęczuckiej i super i dobrze że mają być skomunikowane z Elblągiem. To rozwój Miasta a konsultacje nie były pseudo - nie kłam tylko dlatego że ich wynik cię się nie spodobał. Tak robią tylko wszarze
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.09)
Powrót do komentarzy