UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to nie ekoteroryści. To ludzie który tam spacerują czy jeżdżą rowerami, wypoczywają. Basen rozwalony teraz Bażantarnia. Czy naprawdę nie widzicie, że to deweloper wykupił teren i chce teraz dojazdu. Nie patrząc na to, że to urokliwy zakątek. Dlaczego nikt nie powie prawdy jak jest. Tylko jakieś pseudo konsultacje robi.
ddddddd