UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ddddddd - Ja jestem bardzo ciekaw za czyje pieniądze działa Nowy Elbląg. Nowy Elbląg to typowy przykład tzw. aktywistów - mała, krzykliwa grupka osób, która wykorzystuje bezwładność większości i dzięki temu buduje wrażenie, że reprezentuje istotną ilościowo grupę obywateli miasta. Z konsultacji społecznych zapamiętałem, że NE nie przywiązuje większej wagi do podstawowej sprawy jaką są pieniądze - dla nich nie jest rzeczą godna uwagi to ile kosztuje realizacja danego wariantu przebiegu drogi. Dla nich budowa drogi na bagnach i związane z tym wielokrotnie wyższe koszty to rzecz bez znaczenia. Z ich wypowiedzi wynikało, że nie wiedzą skąd się biorą pieniądze i nie rozumieją różnicy pomiędzy np.7 milionami, a 30 milionami. Są to silnie zideologizowane osoby - a co za tym idzie głuche na otaczającą rzeczywistość.

Michał xx