UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to nie ekoteroryści. To ludzie który tam spacerują czy jeżdżą rowerami, wypoczywają. Basen rozwalony teraz Bażantarnia. Czy naprawdę nie widzicie, że to deweloper wykupił teren i chce teraz dojazdu. Nie patrząc na to, że to urokliwy zakątek. Dlaczego nikt nie powie prawdy jak jest. Tylko jakieś pseudo konsultacje robi.

ddddddd

Anuluj