Wybrany wątek opinii
Doceniam inicjatywę Nowego Elbląga, ale przecież dobrze wiemy, że konsultacje to tylko zasłona dymna. Urząd i tak zrobi co chce, ale przecież odbyły się konsultacje. To, że wziął w nich udział ułamek osób? nieważne. To, że multum ludzi tego nie chce? jeszcze bardziej nieważne. Ale przeciez pytaliśmy. I to jest jedyna różnica między Wróblewskim. Tylko, że decyzja zapadła już dawno. Szkoda.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Nieczasżałowaćróż - Koleżko widzę żeś głupi że odkrywasz prawdy oczywiste. Konsultacje to nie Referendum i dlatego ich wynik nie jest dla organizatora wiążący. A ty byłeś na konsultacjach ? " Jak się komuś nie chce chodzić przy swoich sprawach to mu potem listonosz żonę stuka dwa razy " znasz to ? Ułamek ale zainteresowany sprawą więc najważniejszy dla jej rozwiązania. Jak coś kogoś nie interesuje to zawsze może pobawić się pilotem od telewizora...
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@MariuszLewandowski-Fc - Hahahahahaha a referendum jest niby wiążące?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Nieczasżałowaćróż - Widzę że nadal pajacujecie Konsultacje nie wiążą organu samorządu z natury rzeczy bo to Konsultacje. Organ wiąże skuteczne Referendum I BYĆ MOŻE w sprawie kierunków rozwoju Elbląga jest ono konieczne o czym mówiłem na Radzie Miasta. Na Sesji też nie wiedziałem tłumów oponentów więc nie wymyślaj kłamstw - setki komentarzy pisanych przez aktywistów NE anianimowo nikogo nie zmylą. W realnym świecie przepadliście z kretesem u pora to przyznać jak mężczyźni. Konsultacje przeprowadzono na tyle dobrze że każdy mógł zabrać głos. Skoro ktoś nie poszedł to jego wina A wariant jest opracowywany więc kłamiesz po raz kolejny. Pewne jest tylko to że wariant NE został wyśmiany przez wszystkich poza nimi samymi....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0