A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
NE ? buhahaha
Ci ludzie mają rację - Bażantarnia jest tylko jedna - jeśli jej los przesądzą jakże "wykwalifikowani" wizjonerzy z UM... drugiej szansy nie będzie.
@2084 - To pomyślmy nad budową Bażantarni Bis. Tej też kiedyś nie było.... Tereny po poligonie za Dębicą są wolne, ,, ,, Koszary przy Dąbrowskiego też stoją.... Nie pasują ci ich pomysły - zaproponuj lepsze
@MariuszLewandowski-Fc - Przestrzegam: codziennie stoję na ul. Kościuszki. Nastąpi przerzut "raka" z Łęczyckiej w inny rejon.
@popatrzyłem na mapę - Prawdziwa prawda.