95
08.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
NE ? buhahaha
(2025.04.10)

info

0  
  0
Ci ludzie mają rację - Bażantarnia jest tylko jedna - jeśli jej los przesądzą jakże "wykwalifikowani" wizjonerzy z UM... drugiej szansy nie będzie.
2084 (2025.04.10)
@2084 - To pomyślmy nad budową Bażantarni Bis. Tej też kiedyś nie było.... Tereny po poligonie za Dębicą są wolne, ,, ,, Koszary przy Dąbrowskiego też stoją.... Nie pasują ci ich pomysły - zaproponuj lepsze
MariuszLewandowski-Fc (2025.04.10)
@MariuszLewandowski-Fc - Przestrzegam: codziennie stoję na ul. Kościuszki. Nastąpi przerzut "raka" z Łęczyckiej w inny rejon.
Ja tutejszy (2025.04.10)
@popatrzyłem na mapę - Prawdziwa prawda.
Ja tutejszy (2025.04.10)