UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci ludzie mają rację - Bażantarnia jest tylko jedna - jeśli jej los przesądzą jakże "wykwalifikowani" wizjonerzy z UM... drugiej szansy nie będzie.

2084

Anuluj