UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@2084 - To pomyślmy nad budową Bażantarni Bis. Tej też kiedyś nie było.... Tereny po poligonie za Dębicą są wolne, ,, ,, Koszary przy Dąbrowskiego też stoją.... Nie pasują ci ich pomysły - zaproponuj lepsze
MariuszLewandowski-Fc