Wybrany wątek opinii
Ci ludzie mają rację - Bażantarnia jest tylko jedna - jeśli jej los przesądzą jakże "wykwalifikowani" wizjonerzy z UM... drugiej szansy nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@2084 - To pomyślmy nad budową Bażantarni Bis. Tej też kiedyś nie było.... Tereny po poligonie za Dębicą są wolne, ,, ,, Koszary przy Dąbrowskiego też stoją.... Nie pasują ci ich pomysły - zaproponuj lepsze
Do moderacji
Odpowiedz
0
0