UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Przestrzegam: codziennie stoję na ul. Kościuszki. Nastąpi przerzut "raka" z Łęczyckiej w inny rejon.

Ja tutejszy

Anuluj