UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Przestrzegam: codziennie stoję na ul. Kościuszki. Nastąpi przerzut "raka" z Łęczyckiej w inny rejon.
Ja tutejszy
@MariuszLewandowski-Fc - Przestrzegam: codziennie stoję na ul. Kościuszki. Nastąpi przerzut "raka" z Łęczyckiej w inny rejon.
Ja tutejszy