Wybrany wątek opinii
Ludzie ostudźcie emocje i popatrzcie na mapę. Ul Wschodnia będzie łączyła się z wąziutką Sybiraków. Następnie kierowca pojedzie albo Marymoncką albo Chrobrego. Obie łączą się z Kościuszki, która już dzisiaj w godzinach szczytu jest zakorkowana - samochody stoją od skrzyżowania z Toruńską do ronda Królewiecka przy szpitalu. Do tego dojdą samochody, które zjadą ul.13 Pułku - również do Kościuszki. Efekt będzie taki, że minimalnie mniej samochodów będzie na Bema, za to cała zakorkowana będzie Kościuszki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@popatrzyłem na mapę - Dlatego docelowo trzeba wpiąć wschodnią w Fromborską najlepiej przez Szpital Wojewódzki gdzie dojadą jego pracownicy i pacjenci. O tym mówiłem ale ludzie z Łęczyckiej nie mają czasu na tak poważne inwestycje - dlatego na biegu trzeba zrobić WI lub W2 albo coś pośredniego. Za chwilę trzeba będzie zrobić ulicę przy Basenie i połączyć Kościuszki z rejonem JW na Królewieckiej i to też trzeba już planować
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@popatrzyłem na mapę - Prawdziwa prawda.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0