47
27.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No ale się wzruszyłem. Drogi SM to samo można było napisać w latach 50tych 70dziesiątych i 90-siatych może z pominięciem Ubera.... Coś jak Cierpienia młodego Wertera - w pewnym okresie patrzy się na świat dokładnie tak samo choć wydaje się że to zupełnie inny świat ludzi pozostają w zasadzie niezmienni. Co do komentarzy poprzedników to widzę że zapomniał wół jak cielęciem był.... Sale świetlice i pracownie są w Bibliotece Światowidzie czy Muzeum - tyle że nie ma tam młodych bo maja w "poważaniu" świat ułożony dla niech przez innych. Zobaczymy czy Młodzieżowa Rada Miasta to kolejny twór urzędniczo - administracyjny czy faktycznie coś potrafią zrobić - na razie szału nie ma raczej marazm i tumiwisizm. To podobno elita młodego pokolenia.... Co do Gęsiej Góry to zawsze było miejsce spotkań młodych ludzi - po rewitalizacji mogło być miejscem przyjemniejszym ale komuś to przeszkadzało to poszło w kocioł. Widać młode pokolenie "matali" ma wióry w głowie zamiast mózgu skoro zniszczyli coś fajnego.
MariuszLewandowski-Fc (2025.03.28)

info

0  
  0
A kto jest temu winny... tamci nastolatkowie z lat 80' :)
(2025.03.28)
Co gryzie młodzież ? Młodzież nie wie, ale zaraz sprawdzi w telefonie.
(2025.03.28)

info

1  
  2
@Młodzi przeciw pis - Czas żeby zacząć uczyć tą młodzież co to jest inflacja i jakie czynniki odpowiadają za jej wzrost i spadek. Bo jak widać po tym ekonomiście i jego komentarzu to w szkole tego nie uczą albo komentujący nie uważał na lekcji..
(2025.03.28)
@Młodzi przeciw pis - kompletna ignorancja ekonomii sprawia że pojawiają się takie komentarze, nie dziwi mnie więc że można łatwo manipulować społeczeństwem zwłaszcza młodym i odpowiedzialnością za globalną inflacje obarczać Kowalskiego z Sudanu.
(2025.03.28)
@Xyx - Stazi to byli w NRD.
(2025.03.28)
Chyba na przedszkolenie wojskowe
(2025.03.28)