A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kto jest temu winny... tamci nastolatkowie z lat 80' :)
Co gryzie młodzież ? Młodzież nie wie, ale zaraz sprawdzi w telefonie.
@Młodzi przeciw pis - Czas żeby zacząć uczyć tą młodzież co to jest inflacja i jakie czynniki odpowiadają za jej wzrost i spadek. Bo jak widać po tym ekonomiście i jego komentarzu to w szkole tego nie uczą albo komentujący nie uważał na lekcji..
@Młodzi przeciw pis - kompletna ignorancja ekonomii sprawia że pojawiają się takie komentarze, nie dziwi mnie więc że można łatwo manipulować społeczeństwem zwłaszcza młodym i odpowiedzialnością za globalną inflacje obarczać Kowalskiego z Sudanu.
@Xyx - Stazi to byli w NRD.
Chyba na przedszkolenie wojskowe