UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeden problem to wykluczenie komunikacyjne i nie winię za to gmin, ale braku odgórnie przyznawanych środków dla gmin, których nie stać na ten wydatek, drugim jest brak fajnej oferty dla młodzieży. Nie po Macach czy galeriach powinny się szlajać te dzieciaki, ale raczej mieć coś w rodzaju świetlicy, czynnej w godzinach otwarcia szkół, np. przy bibliotekach, z fajnym wyposażeniem, z dekoracjami, które mogliby wykonać sami, pracując w grupie, z grami, książkami, komiksami, fajnymi animatorami (ale nie na siłę). Te młode osoby mogłyby pod dyskretnym okiem bezpiecznie spędzać popołudnia, bez wybierania między dżumą a cholerą, jak oceniam te komercyjne miejsca, które nie rozwijają, a odmóżdżają.