UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Temat morze... Kiedyś i ja byłem młodym nastolatkiem, kiedyś była budka z telefonem na żeton, kiedyś był kasę jak Grundig itd, itp. Zawsze dostosowujemy się do danego czasu, rozwoju. Też bym chciał komórkę i internet 50 lat temu ale nie było o tym nawet wyobraźni co nie oznacza że było źle, przeciwnie była nauka z atlasu a nie ściąganie z google, tamta nauka pozostała w pamięci dzisiejsza jest pamięciowa na miesiąc. Nie ma sensu porównywać czasu przeszłego z obecnym bo za chwilę czas przyszły zaszokuje. Musimy znaleźć kompromis i wzajemnie się szanować bo egoizm zniszczy wszystkich.

a63