17
22.03.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fajnie że dawno temu w Elblągu był Elbing i niemcy a język urzędowy niemiecki. W ogóle mam niemiecki Elbing za coś nieistotnego w naszej tożsamości narodowej.
(2025.03.22)

info

2  
  10
@Imigrant(e) - Ale bzdury piszesz. Przecież Schichau zbudował stocznię w Gdańsku aby budować tam duże statki. Przekop był już wtedy bez sensu bo mniejsze statki mogły pływać kanałami a duże nigdy nie wpływały do Elbląga. I nie pisz idiotyzmów o pogłębianiu! Nigdy to się nie mogło by zwrócić.
(2025.03.22)
Z Ciebie też jestem dumny - przez takich jak Ty wyjechałem, by szukać pracy, I lepszego miejsca na ziemi- wrócę jak będzie normalnie bo jak narazie, jak mawia Twój idol - Polska, to nienormalność
Imigrant(e) (2025.03.22)
@Imigrant(e) - Lepiej jak zostaniesz za granicą.
(2025.03.22)
niemieckie uboty były budowane w elbląskiej stoczni wstyd dla naszych poprzedników niemieckiego pochodzenia ale oni uważali się za rasę panów a Polacy Słowianie uważali za rasę podludzi
(2025.03.23)
@erg. - Zgadza sie. Dzielnica Na Stoku to dawna Anger Strasse
(2025.03.24)
U Boty były ale takie dla dwóch osób. Miniaturka łodzi podwodnej. Tu na mieliźnie nic większego nie mogło powstać.
(2025.03.24)