A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Fajnie że dawno temu w Elblągu był Elbing i niemcy a język urzędowy niemiecki. W ogóle mam niemiecki Elbing za coś nieistotnego w naszej tożsamości narodowej.
@Imigrant(e) - Ale bzdury piszesz. Przecież Schichau zbudował stocznię w Gdańsku aby budować tam duże statki. Przekop był już wtedy bez sensu bo mniejsze statki mogły pływać kanałami a duże nigdy nie wpływały do Elbląga. I nie pisz idiotyzmów o pogłębianiu! Nigdy to się nie mogło by zwrócić.
Z Ciebie też jestem dumny - przez takich jak Ty wyjechałem, by szukać pracy, I lepszego miejsca na ziemi- wrócę jak będzie normalnie bo jak narazie, jak mawia Twój idol - Polska, to nienormalność
@Imigrant(e) - Lepiej jak zostaniesz za granicą.
niemieckie uboty były budowane w elbląskiej stoczni wstyd dla naszych poprzedników niemieckiego pochodzenia ale oni uważali się za rasę panów a Polacy Słowianie uważali za rasę podludzi
@erg. - Zgadza sie. Dzielnica Na Stoku to dawna Anger Strasse