UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie że dawno temu w Elblągu był Elbing i niemcy a język urzędowy niemiecki. W ogóle mam niemiecki Elbing za coś nieistotnego w naszej tożsamości narodowej.


Anuluj