UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie że dawno temu w Elblągu był Elbing i niemcy a język urzędowy niemiecki. W ogóle mam niemiecki Elbing za coś nieistotnego w naszej tożsamości narodowej.
Fajnie że dawno temu w Elblągu był Elbing i niemcy a język urzędowy niemiecki. W ogóle mam niemiecki Elbing za coś nieistotnego w naszej tożsamości narodowej.