UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z Ciebie też jestem dumny - przez takich jak Ty wyjechałem, by szukać pracy, I lepszego miejsca na ziemi- wrócę jak będzie normalnie bo jak narazie, jak mawia Twój idol - Polska, to nienormalność

Imigrant(e)

Anuluj