UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z Ciebie też jestem dumny - przez takich jak Ty wyjechałem, by szukać pracy, I lepszego miejsca na ziemi- wrócę jak będzie normalnie bo jak narazie, jak mawia Twój idol - Polska, to nienormalność
Imigrant(e)
Z Ciebie też jestem dumny - przez takich jak Ty wyjechałem, by szukać pracy, I lepszego miejsca na ziemi- wrócę jak będzie normalnie bo jak narazie, jak mawia Twój idol - Polska, to nienormalność
Imigrant(e)