UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niemieckie uboty były budowane w elbląskiej stoczni wstyd dla naszych poprzedników niemieckiego pochodzenia ale oni uważali się za rasę panów a Polacy Słowianie uważali za rasę podludzi


Anuluj