UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niemieckie uboty były budowane w elbląskiej stoczni wstyd dla naszych poprzedników niemieckiego pochodzenia ale oni uważali się za rasę panów a Polacy Słowianie uważali za rasę podludzi
niemieckie uboty były budowane w elbląskiej stoczni wstyd dla naszych poprzedników niemieckiego pochodzenia ale oni uważali się za rasę panów a Polacy Słowianie uważali za rasę podludzi