Wybrany wątek opinii
niemieckie uboty były budowane w elbląskiej stoczni wstyd dla naszych poprzedników niemieckiego pochodzenia ale oni uważali się za rasę panów a Polacy Słowianie uważali za rasę podludzi
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Do moderacji
Odpowiedz
0
0