Wybrany wątek opinii

niemieckie uboty były budowane w elbląskiej stoczni wstyd dla naszych poprzedników niemieckiego pochodzenia ale oni uważali się za rasę panów a Polacy Słowianie uważali za rasę podludzi
(2025.03.23)
U Boty były ale takie dla dwóch osób. Miniaturka łodzi podwodnej. Tu na mieliźnie nic większego nie mogło powstać.
(2025.03.24)
Powrót do komentarzy