UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Imigrant(e) - Ale bzdury piszesz. Przecież Schichau zbudował stocznię w Gdańsku aby budować tam duże statki. Przekop był już wtedy bez sensu bo mniejsze statki mogły pływać kanałami a duże nigdy nie wpływały do Elbląga. I nie pisz idiotyzmów o pogłębianiu! Nigdy to się nie mogło by zwrócić.