UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
"Urzędnicy nie chcą ujawnić raportu z prac zespołu ds. opracowania zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Elblągu. /// Po zapoznaniu się z pracami zespołu, propozycjami, analizą kosztów i możliwym harmonogramem wdrażania ewentualnych zmian, prezydent Elbląga podejmie wiążące decyzje, co do funkcjonowania komunikacji miejskiej w Elblągu. " Szanowny panie prezydencie, małe pytanka: za czyje pieniążki powstał ten raport i komu ma służyć UM, i jeszcze kto utrzymuje UM ? Nawet gdybyście byli dworem królewskim to odpowiedzi na dwa ostatnie pytania byłyby podobne. Jednak nie jesteście, choć to zachowanie pokazuje, że mielibyście ochotę... ! GM uprzejmie prosi, by pan prezydent uświadomił panu Jackowi Żukowskiemu, że to mieszkańcy są jego suwerenem i to oni zafundowali ten raport i możliwość zapoznania się z nim to ich prawo. Nie jesteście tajną służbą z dokumentami wewnętrznymi, a już z całą pewnością nie ma żadnych powodów by mieszkańcy nie mogli się zapoznać z treścią tego raportu. ODWAGI, czasem warto stanąć w prawdzie, a nawet przeprosić za wcześniej wygenerowany bałagan, za który również zapłacili mieszkańcy !
GłębokaMyśl