UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Problemem nie jest przesiadka, problemem i to bardzo dużym jest rozkład jazdy. Przesiadka sugeruje, że kontynuuję jazdę następnym środkiem transportu. W przypadku elbląskim czekam od 30 do 60 min na następny środek transportu. I jeżeli kupiłam sobie bilet minutowy, to w tym przypadku mogę kupić nowy. Dodatkowo przykładem może być przesiadka z autobusu na tramwaj na Bema przychodnia i pętla tramwaj. Latanie kurcgalopkiem w pewnym wieku nie wychodzi na zdrowie.

hfhf