UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Problemem nie jest przesiadka, problemem i to bardzo dużym jest rozkład jazdy. Przesiadka sugeruje, że kontynuuję jazdę następnym środkiem transportu. W przypadku elbląskim czekam od 30 do 60 min na następny środek transportu. I jeżeli kupiłam sobie bilet minutowy, to w tym przypadku mogę kupić nowy. Dodatkowo przykładem może być przesiadka z autobusu na tramwaj na Bema przychodnia i pętla tramwaj. Latanie kurcgalopkiem w pewnym wieku nie wychodzi na zdrowie.
hfhf