UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś z ZKM mógłby umyć ekrany wyświetlaczy na przystankach - wystarczy płyn do naczyń i papier. Wszystko brudne, zacieki itp. Ładna wizytówka miasta.

pasażer

Anuluj