UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś z ZKM mógłby umyć ekrany wyświetlaczy na przystankach - wystarczy płyn do naczyń i papier. Wszystko brudne, zacieki itp. Ładna wizytówka miasta.
pasażer
Czy ktoś z ZKM mógłby umyć ekrany wyświetlaczy na przystankach - wystarczy płyn do naczyń i papier. Wszystko brudne, zacieki itp. Ładna wizytówka miasta.
pasażer